O nas

Chochołowskie Domki to 4 domki do wynajęcia w stylu regionalnym z nutą nowoczesności.


Położone 2 km od centrum wioski, przy drodze wojewódzkiej nr. 958 Chabówka<>Zakopane, ok. 500 m od rzeki Czarny Dunajec. Przy dobrej pogodzie rozpościelają się przepiękne widoki na panoramę Tatr i Babiej Góry.

Chochołów to wioska wpisana na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO jako żywy skansen klasy 0. Słynie z drewnianej zabudowy tzw. ulicówki, która zachowała się do teraz w bardzo dobrym stanie. Budynki gospodarstwa domowego wykonane z drewna o konstrukcji zrębowej, corocznie myte przez gaździny Podhala, przyciągają turystów z najdalszych zakątków świata.

Poza tym w miejscowości Chochołów znajdują się Termy Chochołowskie (3,5 km od domków) z leczniczymi wodami i wielona atrakcjami dla dzieci i dorosłych, Muzeum Torfowisk oraz Muzeum Powstania Chochołowskiego, zabytkowy kościół p.w. Św. Jacka (2 km od domków).

Znalezione obrazy dla zapytania termy chochołowskie

Dodatkowo w pobliżu przebiega Szlak Rowerowy wokół Tatr, który ciągnie się aż na Słowację. Nasz obiekt należy do do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr. Więcej informacji na stronie www.szlakwokoltatr.eu.

Polecamy trasy rowerowe w okolicy w celu ustalenia dogodnej i ciekawej dla siebie trasy rowerowej.

W odległości 20 km mieści się miasto Zakopane – zimowa stolica Tatr, słynące z wielu imprez turystycznych (Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, Tatrzańskie Wici, Puchar Świata w Skokach Narciarskich itp.) i atrakcji turystycznych (muzea, kino, teatr, wystawy, aquapark, wyciągi narciarskie itp.).

Znalezione obrazy dla zapytania gubałówka

Nasz obiekt nie prowadzi wyżywienia. Jest jednak możliwość zamówienia śniadań do domku od zewnętrzej firmy www.breakfest.pl. Najbliższa restauracja znajduje się 700 m od obiektu, następna 2 km. Sklep oddalony jest 2 km od obiektu. Mamy ulotki wielu restauracji oferujących dania na dowóz.

10 km od obiektu położona jest Dolina Chochołowska z łagodnymi i długimi ścieżkami, akceptująca psy i dostosowana do podróży z dziećmi.
13 km od obiektu położona jest Dolina Kościeliska słynąca z wielu jaskiń m. in. Mroźna, Mylna i Obłazowa.

Jest również możliwość organizacji kuligu w Dolinie Chochołowskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania dolina chochołowska

Dla naszych gości posiadamy kupony zniżkowe m.in na Termy Chochołowskie i Witów-Ski.
Realizujemy również POLSKI BON TURYSTYCZNY.